Tynkpol – Firma budowlana Łódź

Docieplanie dachów Łódź

Jako Tynkpol docieplanie dachów Łódź  Docieplamy dachy od zewnątrz, wymieniając obróbkę blacharską i układając styropapy. Jeśli jest to konieczne, ocieplamy pokrycia również po wewnętrznej stronie budynku. Docieplenie dachu to usługa, która w ostatnich latach bardzo zyskała na popularności. Niewłaściwie zamontowane pokrycie dachowe sprawia bowiem, że dom jest narażony na utratę nawet 25% ciepła w okresie grzewczym. Jeśli również borykasz się z tym problemem, skorzystanie z profesjonalnej ekipy remontowej pomoże Ci zmniejszyć ten współczynnik do minimum. 

Docieplanie dachów Łódź 

Docieplanie dachów Łódź

Docieplanie dachów płaskich z wykorzystaniem styropapy

Stosujemy kilka metod, które pozwalają zwiększyć termoizolacyjność dachów płaskich oraz dachów o niewielkim nachyleniu (do 20%). Jedną z nich jest układanie styropapy, czyli styropianu oklejonego papą.

Styropapa to nowoczesny materiał używany do docieplania budynków. Jej największym atutem są doskonałe parametry przewodności cieplnej. Styropapa jest również lekka — jej pojedyncza warstwa może mieć grubość od 5 do 25 cm.

Zaleca się stosowanie dwóch cieńszych warstw styropapy i układanie ich „na zakładkę”. W ten sposób można stworzyć ciągłą izolację i uniknąć powstawania tzw. mostków termicznych, czyli miejsc, przez które ulatuje ciepło.

Co jeszcze sprawia, że warto zainwestować w styropapę?

  • nie obciąża konstrukcji budynku,
  • jest odporna na uszkodzenia oraz na skrajne temperatury,
  • jej montaż jest bardzo prosty i nie trwa długo
Zapraszamy do kontaktu z Nami aby umówić się na konsultację z naszym pracownikiem i poznać orientacyjną wycenę .

Skontaktuj się i zapytaj o usługę

Napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym pracownikiem